Перш ніж купити насіння соняшника під Гранстар слід пам’ятати особливості зберігання культур

Перш ніж купити насіння соняшника під Гранстар слід пам’ятати особливості зберігання культур

Процес зберігання зерна розпочинається безпосередньо після збирання врожаю. До моменту вивантаження на току зерно зберігається в кузовах вантажівок. Після розвантаження насіння та закінчення повного циклу його обробки розпочинається безпосередньо його довготривале зберігання. Щоб максимально зберегти посівні властивості зерна, слід завжди слідкувати за рівнем його вологості, кольором, захищати від впливу птахів, гризунів та захворювань. Перш ніж купити насіння соняшника під Гранстар за приємною ціною чи інший подібний варіант, слід більше дізнатися про тонкощі зберігання культури.

Для гарного врожаю рекомендується зберігати зерно в гарному стані та регулярно дивитися за його процесом зберігання у відповідному гарному стані. Якщо насіння вже пустило паростки чи має серйозні ушкодження, його посівні параметри суттєво знижуються.

Термін зберігання насіння соняшника під Гранстар може бути різним

Насіння чудово зберігається при гарантії наявності певної температури повітря та вологості. Важливо слідкувати за тим, щоб відносна вологість повітря в насіннєсховищах не була вищою за 60%. Безпосередньо вологість повітря впливає на якість його зберігання. Додатково варто приділити увагу зерну, яке було зібране у період дощів. У такого зерна суттєво зростає інтенсивність біохімічних процесів, що призводить до швидкої втрати схожості.

Зернові культури вимагають постійного догляду та дотримання достатніх показників. На початку періоду зберігання потрібно щодня міряти температурний режим зерна в глибині купи щонайменше 30 см від підлоги. В зимовий період заміри слід проводити раз на тиждень. Дослідження вологості зернових культур варто визначати кожного місяця. Урахування цих елементарних правил зберігання зернових культур допоможе гарантувати якість насіння та здобути в результаті гарантований багатий урожай.

Насіння потрібно зберігати за простими правилами:

  • Будь-яка тара чи упаковка для зберігання зерна має бути чистою та максимально сухою.
  • Шкідників у приміщенні, де буде зберігатися зерно, не має взагалі бути.
  • Всі стіни приміщення для зберігання зерна повинні бути максимально цілими.
  • Зерно має бути розділене по сортах та по репродукціях.
  • Різні сорти насіння важливо зберігати в різних місцях.
  • Зберігання насіння варто упорядковувати – важити кожну партію, встановлювати ярлики з детальною інформацією.
  • Якомога ближче до сушарок рекомендується зберігати насіння, яке відрізняється надмірним рівнем вологості.
  • У насіннєсховищах має в обов’язковому порядку бути необхідний інструмент: щупи, термометри, портативні вологоміри зерна, відра, ваги, обладнання для протипожежної безпеки та інше. Максимальна чистота – запорука успішності будь-якого сховища для зерна і не це слід звертати увагу.

За матеріалами сайту: https://growex.market/products/pid-granstar