ТОП найкращих настільних ігор для маленької компанії: що і де купити?

ТОП найкращих настільних ігор для маленької компанії: що і де купити?

Настільні ігри дають чудову можливість будь-якій компанії весело провести час. Багато хто вважає, що така розвага буде цікавою лише для багатолюдного колективу, проте знайти такого роду забаву легко і для маленького кола друзів. Для участі у значної кількості різноманітних настільних ігор не потрібно багато гравців, щоб затишно та з комфортом провести час з рідними та близькими.

Що характерно для настільних ігор для маленької компанії 

Найчастіше в продажі зустрічаються настільні ігри для невеликої компанії з пригодницькими чи азартними квестами. Такі позиції характеризуються нескладними правилами, а сам сюжет сприяє розвитку логічного мислення. Варіанти, що розраховані на маленьку кількість гравців, виділяються серед асортименту інших тематичних забав. Від розваги для багатьох людей вони відрізняються зрозумілим сюжетом, передбачуваним фіналом, цікавими поворотами протягом розвитку дій та ін. Подібне рішення чудово підійде тим гравцям, які не люблять масштабні зборища та віддають перевагу найближчому колу спілкування.

Настільні ігри для маленької компанії допоможуть згуртуватися та краще зрозуміти один одного протягом проходження сюжетів. У асортименті можна знайти позиції лише для дорослих, дітей або цілої родини. Настільна гра не вимагає особливих умінь, тому маленькі гравці мають усі шанси виграти у старших.

Найкращі настільні ігри для невеликої компанії

Настільні забави для маленького колективу – гарний спосіб створення дружньої атмосфери. Найкращі ігри розраховані на 2-4 людини, проте якщо мати бажання та підключити фантазію, допустимо розширити кількість гравців.

  1. Azul. Найбарвистіша стратегія, в якій учасникам доведеться логічно подумати. Кожен на вечір має можливість стати майстром мозаїчної справи у створенні власних візерунків.

  2. Carcassonne. Захоплива класична економічна стратегія, яка підійде як новачкам, та і досвідченим гравцям. Carcassonne розвиває аналітичне мислення та навички планування, тому це хороший варіант для дітей та дорослих. 

  3. Ticket to Ride. Гарний вибір для невеликої компанії до п’яти людей, з простими для освоєння правилами. Шанувальників настільних ігор зі всього світу привертає увагу комплектація – вона складається з яскравого ігрового поля, пластикових вагонів, карток та інших цікавих деталей.

  4. Catan. Легендарна економічна забавка, в якій гравцям необхідно розбудувати поселення та міста для отримання ресурсів. Catan – найкраще рішення для довгих посиденьок у колі найближчих.

  5. Pandemic. У цьому сюжеті учасникам доведеться боротися з поширенням вірусу. Гра пропонує компанії якомога тісніше взаємодіяти між собою, щоб подолати пандемію.

Настільна гра для маленької компанії стане у пригоді кожній людині, тому така розвага ідеально підійде на подарунок не лише собі, а й друзям. 

Джерело: https://topnastolka.com.ua/